-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Βελτιώστε την ακουστική του θεάτρου με διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ για καλύτερη σαφήνεια ήχου
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Υψηλό NRC διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ για αποτελεσματική απορρόφηση ήχου σε κινηματογράφους
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Βελτιώστε την απορρόφηση ήχου με διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ για στούντιο και θέατρα
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Υψηλό NRC Grooved ακουστικό πάνελ με σύγχρονη αισθητική έκκληση για ευπροσάρμοστες εφαρμογές
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Υψηλής απόδοσης διατρημένα ακουστικά πάνελ πυρόσβεση για γραφεία και αίθουσες συνεδριάσεων
| Υλικό: | Στάνταρ MDF/Κόκκινο Πυράντοχο MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τέλος: | Καπλαμάς |
Αισθητικό & Λειτουργικό Ακουστικό Πάνελ Υψηλής Αντοχής με Διάτρηση για Μουσεία
| Υλικό: | Στάνταρ MDF/Κόκκινο Πυράντοχο MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τέλος: | Μελαμίνη |
Σύγχρονα Ακουστικά Πίνακα με Διαφορετικά Χρώματα για το Τείχος
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Οικολογικά φιλικά μικροδιατρημένα ακουστικά τοιχώματα και ταβάνια για σύγχρονα εσωτερικά
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Αναβαθμίστε τον Ακουστικό Σχεδιασμό με τα αυλακωτά πάνελ Winego για περιβάλλοντα ήχου υψηλής ποιότητας
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Εσωτερική ηχομόνωση 2440mm με κόκκινο ανθεκτικό σε φωτιά MDF
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Μελαμίνη |
| Τυπικό μέγεθος: | 133/197*2440mm πρότυπο άλλα προσαρμοσμένα |

