-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ηλεκτρονικές επιφάνειες μελαμίνης για τοίχους
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Μελαμίνη |
| Τυπικό μέγεθος: | 133/197*2440mm πρότυπο άλλα προσαρμοσμένα |
12mm 15mm Ακουστική καλλιτεχνική ηχητική απορρόφηση πίνακες Μείωση θορύβου Αντιφλεγείς
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
0.95 NRC Ακουστικές τοιχογραφικές πλάκες απορρόφησης ήχου για στούντιο ηχογράφησης
| Απορρόφηση ήχου: | 0.95 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Προσαρμόσιμα ακουστικά πάνελ τέχνης με υψηλό NRC για μείωση θορύβου και στυλ
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
OEM Χαμηλές εκπομπές Άρθρο Ακουστικά πάνελ Απορρόφηση ήχου Βιώσιμα υλικά
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
|---|---|
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Υψηλής απόδοσης ξύλινα πλακάκια για ακουστική και αισθητική βελτίωση
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Φανέλα/μελαμίνη Τρεις πλευρές καλυμμένες |
Πλακέτα από αντισυμβατό υλικό μεμονωμένα πλακερισμένα τοιχώματα εσωτερικού χώρου διακοσμητική απορρόφηση ήχου
| Βασικό υλικό: | Πλαίσιο φιλικό προς το περιβάλλον |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Λαμινάριο με πολλά χρώματα και κόκκους |
| Μέγεθος: | 200/400/600/800/1200*28000mm |
Διακοσμητικά ξύλινα υπερμικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ Φανίρισμα HPL Μελαμίνη
| Τύπος: | Υπερ-μικροδιατρημένα διακοσμητικά ακουστικά πάνελ από ξύλο που απορροφούν τον ήχο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Προσαρμοσμένα μικροδιατρητά ακουστικά πάνελ Ανθεκτικά στην υγρασία 12mm 15mm 18mm
| Υλικό: | ΜΜΦ/Α βαθμού MGO |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα/μελαμίνη/προστατευτικό κατά φωτιάς από HPL/χρώμα PU |
15mm 18mm Super Micro Perforated Acoustic Panels εσωτερική ηχομόνωση
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| Μέγεθος: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |

