-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Καυτή Σφραγίδα ξύλινη σχιστόλιθο ακουστική επιφάνεια αισθητική και ακουστική για το εσωτερικό τοίχο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Προσαρμόστε διαφορετικά σχήματα ξύλινων πλακών Ακουστικά πάνελ για την ικανοποίηση των αισθητικών αναγκών
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Σύγχρονα ακουστικά πάνελ από ξύλο με διαφορετικό χρώμα για τοίχους
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Προσαρμοσμένα ηχομόνωτα πλαίσια από στερεό ξύλο με ακουστικές πλάκες 21 mm πάχος 0,85 NRC
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Πηχάκι: | Σκληρό ξύλο |
| Σκληρό ξύλο: | Ξύλο βελανιδιάς, καρύδας, λευκού κεριού |
Ελαφριά διακοσμητική φένερα ξύλινα πλακάκια ακουστικά πάνελ φέλτου υποστήριξης 0.85NRC E0 βαθμός
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Υλικό: | 9mm Polyester + 12mm HDF |
Πίνακες διάχυσης ήχου υψηλής ποιότητας για καθαρούς και ισορροπημένους ακουστικούς χώρους
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Στρώσεις ηχογράφησης Ακουστικά πάνελ Αποσβέστης 15mm 18mm 21mm Μονάδα
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής ξύλου με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Προσαρμοσμένα μικρο-τρυπημένα ξύλινα πλαίσια, ανθεκτικά στη φωτιά τρυπημένα ξύλινα ταβάνια οροφής
| Υλικό: | ΜΜΦ/Α βαθμού MGO |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα/μελαμίνη/προστατευτικό κατά φωτιάς από HPL/χρώμα PU |
Έλεγκτο Ακουστικό Πανέλαιο με Διατρητή Φανέλα ξύλου για στούντιο και ακροατήρια
| Υλικό: | Στάνταρ MDF/Κόκκινο Πυράντοχο MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τέλος: | Καπλαμάς |
Στυλάτο φινίρισμα διάτρητο ακουστικό πάνελ για ακουστική διακόσμηση πολυτελών ξενοδοχείων
| Υλικό: | Στάνταρ MDF/Κόκκινο Πυράντοχο MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τέλος: | Καπλαμάς |

