-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Μικροδιατρημένα ξύλινα ακουστικά πάνελ εσωτερική διακόσμηση οροφής και τοίχου
| Τύπος: | Μικρο-τρυπών ξύλινα ακουστικά πάνελ εσωτερική διακόσμηση οροφή και τοίχος |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Κλασικό σχεδιασμό ηχητικό απορρόφηση 2440mm
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Μικροδιατρημένα ακουστικά πλαίσια από ξύλο για τοίχους, διακοσμητικά ακουστικά πλαίσια 0,65 NRC
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Διάτρηση ήχου
| Ονομασία: | MDF ξύλο διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ εσωτερικό μουσική αίθουσα ξύλο τοίχωμα |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ απορρόφησης ήχου για μεσαίες έως χαμηλές συχνότητες
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Οικολογικά φιλικά μικροδιατρητά ακουστικά πάνελ 15mm 18mm για οροφή και τοίχο
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Διακόσμηση εσωτερικών χώρων Διατρημένα ακουστικά πάνελ για εγκατάσταση οροφών δημόσιων γραφείων
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |
Διαχείριση θορύβου Καινοτόμες ακουστικές οθόνες με διάφορα μοντέλα 2400mm
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |
Υψηλότερη ανθεκτικότητα στον ήχο ακουστική μικροδιατρημένη επιφάνεια φινίρισμα ή μελαμίνη
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| Μέγεθος: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |
Καλλιτεχνικά ξύλινα πλακάκια Ακουστικά Πίνακες Τριπλευρών Περιτύλιξης για Σύγχρονα Σπίτια
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |

