-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Οικολογικά πιστοποιημένη μικροδιατρημένη επένδυση για εμπορικό ακουστικό τοίχωμα
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM φυσικό χρώμα ακουστική ξύλινη μαλλί επιφάνεια E1 βαθμός προστασίας του περιβάλλοντος
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Τελεία φινίρισμα ακουστικών ξύλινων πλακών με στήριξη από φέλτ W600xL2400xT21mm
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9mm Polyester + 12mm HDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Μελαμίνη επιφάνεια Ακουστική ξύλινη πλακέτα 2400mm μήκος για εσωτερική διακόσμηση
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Υλικό: | 9mm Polyester + 12mm HDF |
Φανίρισμα ξύλινα πλακάκια ακουστικών τοίχων, ξύλινα πλακάκια ακουστικών οροφών 600x2400mm
| Βασικό υλικό: | Μαύρο HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Καπλαμάς |
| Γύρνα πίσω.: | Μαύρο PET |
Πίνακες τοίχου με ακουστικό χρώμα 600x2400 600x3000mm
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Υλικό: | 9mm Polyester + 12mm HDF |
Μελαμίνη κάλυψη Ακουστική ξύλινη πλακέτα 2400mm, πλακέτες ακουστικών τοίχων OEM
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Υλικό: | 9mm Polyester + 12mm HDF |
Ε1 βαθμός Ακουστική Τέχνη Πίνακες Ηχοσυμπίεση 0,8 Υψηλό NRC 600x600 1200xL600mm
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |
Αντιμικροβιακές ακουστικές πλάκες από μαλλί ξύλου 600x1200mm υγρασία για γραφείο
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Προσαρμοσμένα σύγχρονα καλλιτεχνικά ηχομονωμένα πάνελ, καλλιτεχνικά ακουστικά τοιχογραφικά πάνελ CE FSC
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
| Υλικό: | Μια ποιότητα MGO σανίδας,MDF,HDF,Pine φιλικό προς το περιβάλλον MDF |

