-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ακουστικές πλάκες οροφής από ξύλο απορροφή ήχου και καλλιτεχνική διακόσμηση
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |
OEM Upgrade Sound Clarity ξύλινα ακουστικά διαχυστήρια για στούντιο ηχογράφησης
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Πίνακες ακουστικών τοίχων από MDF ξύλο για εσωτερική διακόσμηση μουσικής αίθουσας E1 E0 Προστασία
| Ονομασία: | MDF ξύλο διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ εσωτερικό μουσική αίθουσα ξύλο τοίχωμα |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Μικροδιατρημένα ακουστικά ξύλινα ταβάνια οροφής, ηχητικά πλακάκια οροφής 600x600mm
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |
Καλλιτεχνικά σχέδια Ακουστικά ξύλινα ταβάνιες πάνελ Απορροφούν ήχο Κεραμίδια κρεμασμένα
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |
Μαύρο χρώμα Ακουστική ξύλινη πλακέτα πλακέτες από πολυεστέρα ίνες MDF για διακόσμηση ξενοδοχείων
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400/3000*T21mm |
Ανθεκτικότητα στη φωτιά Ακουστικές πλάκες οροφής ξύλου μαλλί Τρίγωνο σχήμα Για σύγχρονο γραφείο
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Προσαρμοσμένα χρώματα με αυλακωτές ακουστικές ξύλινες πλάκες τοίχων 15 mm για αισθητικά χώρους
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF |
|---|---|
| Σχήμα: | GA9-2 |
| Τυπικό μέγεθος: | 133/197*2440mm πρότυπο άλλα προσαρμοσμένα |
Μαύρα ακουστικά ξύλινα πλαίσια για κομψό έλεγχο ήχου σε κάθε περιβάλλον
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Ακουστική απορρόφηση Κουβαλημένη ξύλινη οροφή, διάτρητα ξύλινα ακουστικά πάνελ 12mm
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |

