-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Πίνακες ακουστικής τέχνης για ηχομόνωση και εσωτερική διακόσμηση
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Επικαιροποιημένα συστήματα απορρόφησης ήχου
| Ακουστική απόδοση: | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό: | Ξύλο |
| Εφαρμογή: | Εμπορικές, εκπαιδευτικές, κατοικίες |
Mdf Ceiling System Soundproof Wood Panels Fireproof and Waterproof Panels
| Base materiall: | Wood |
|---|---|
| Environmental Protection: | yes |
| MOQ: | 50PCS |
Φυσικό / Ζωγραφικό χρώμα Ακουστικές πλάκες από μαλλί ξύλου Μακροχρόνια ηχομόνωση
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Αντίσταση στις επιπτώσεις Ακουστικές πλάκες από μαλλί ξύλου 15mm 20mm 25mm πάχος
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Ηχοσυμπίεση Ακουστικό ξύλινο πίνακα τοίχου σε μαύρο φέλτισμα υποστήριξη 0,85 NRC
| Βασικό υλικό: | Μαύρο HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Καπλαμάς |
| Γύρνα πίσω.: | Μαύρο PET |
Πίνακες από ξύλο για τοίχους και οροφές 600x2400mm
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | MDF + ίνες πολυεστέρα |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Διακόσμηση εσωτερικών χώρων Ακουστικές ξύλινες οροφές επίπεδη επιφάνεια κρεμασμένα ξύλινα οροφή πλακάκια
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |
Χονδρικός πίνακας ακουστικής ξυλόπλεξης, Πίνακας απορρόφησης ήχου ξυλόπλεξης 0,9 NRC
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
12 mm πάχος Ακουστικά ξύλινα ταβάνια οροφής Απορροφή θορύβου πλακάκια οροφής επίπεδα άκρη
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |

