-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ελαφριά ακουστικά ξύλινα πλακάκια για ήσυχα και κομψά εσωτερικά καθαρό χρώμα
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Μελαμίνη Τριμελής επικάλυψης |
Εσωτερικά MDF μικρο-τρυπημένα ακουστικά πάνελ, ακουστικά ηχητικά πάνελ για τοίχους OEM
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Ακουστικές ξύλινες πλάκες για κομψό έλεγχο ήχου και εσωτερική βελτίωση
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Επεξεργασμένα ακουστικά ξύλινα πλαίσια για εξελιγμένες λύσεις ήχου
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Φανέλα/μελαμίνη Τρεις πλευρές καλυμμένες |
600 mm 1200 mm μήκος ξύλινα ακουστικά διαχυστήρια για ακουστική αίθουσας
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 540*L 600/1200/1800/2400*T 158mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Οικολογικά φιλικά ακουστικά ξύλινα πλακάκια για αυξημένη εσωτερική ατμόσφαιρα
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Μελαμίνη Τριμελής επικάλυψης |
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου με πιστοποίηση FSC για αίθουσες συναυλιών και στούντιο ηχογράφησης
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
| Διατήρηση: | Εύκολο να καθαριστεί |
Καλλιτεχνικά γεωμετρικά PET 3D ξύλινα σχιστόλιθοι Ακουστικοί τοίχοι με βαμμένα
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side covered |
Ακουστικοί διαχέτες από καουτσούκ από στερεό ξύλο βελτιώνουν την αντανάκλαση και την καθαρότητα του ήχου
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 600*L 600*T 250mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
HPL Finish Micro Perforated Acoustic Wall Panels για τοίχους και οροφές στούντιο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

