-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Βελτιστοποίηση της ακουστικής απόδοσης Προσαρμόσιμα πλαίσια ξύλου με τρύπες
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Μικροτρυπές ακουστικές συστοιχίες απορρόφησης, φύλλα απορρόφησης ήχου 600x600 600x1200
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Ανώτερες ακουστικές επιφάνειες τέχνης για ηχομόνωση και βελτίωση του στυλ
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Ανακαλύψτε την Ήσυχη Πολυτέλεια με τα Διάτρητα Ξύλινα Πάνελ Winego για Ήχο
| Ονομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Σκληρό ξύλο QRD Ακουστικό διαχέα Πίνακες PU Ζωγραφική Φινίρισμα Φυσικό χρώμα ξύλου
| Βασικό υλικό: | Σκληρό ξύλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 100*L 2400*T 25mm |
| Τύπος: | Ακουστικός διάχυτος |
Ακουστικές επιφάνειες τέχνης για ανώτερο έλεγχο θορύβου και κομψά εσωτερικά
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Μετασχηματισμός εσωτερικών Υψηλής απόδοσης ακουστικών πινάκων γροουβών Πυροσβεστικό MDF
| Ονομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου 100 χιλιοστών για καθαρότητα ήχου
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 600*L 600*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Προσαρμόσιμα φινίρισμα ξύλινα ακουστικά διαχυστήρια με πάχος 250 mm για τοίχους
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 600*L 1200*T 250mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Υψηλής ποιότητας αυλακωτά ακουστικά πάνελ τοίχου με αντοχή στη φωτιά για μοντέρνους εσωτερικούς χώρους
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |

