-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Οροφή Τείχος Ακουστικές ξύλινες πλάκες, Ακουστικές ξύλινες πλάκες 12mm HDF 9mm PET
| Βασικό υλικό: | Μαύρο HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Καπλαμάς |
| Γύρνα πίσω.: | Μαύρο PET |
Πίνακες τοίχων από ακουστικό ξύλο 15mm 18mm 21mm για διακόσμηση απορρόφησης ήχου
| Βασικό υλικό: | Ε1 MDF/ FR MDF/ A GRAD BOARD |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
| Γύρνα πίσω.: | Μαύρο μαλλί / Μαύρο ύφασμα / Μαλλί Soundtex |
Συστήματα οπτικής ηχομόνωσης από ξύλο
| Βασικό υλικό: | Οικολογικά φιλικό MDF /HDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / Μελαμίνη |
| Μέγεθος: | Πρότυπο 600*600mm |
Οικολογικά φιλικά ακουστικά ξύλινα πλαίσια από σχιστόλιθο με απορρόφηση ήχου 2400mm E0 βαθμός
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Εγγύηση: | 2 έτη |
0.7 Μικροδιατρημένες ακουστικές πλάκες τοίχων ξύλου NRC Απορρόφηση ήχου και διακόσμηση
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Σύγχρονο στυλ Φανέρα Ακουστική διάτρητα ξύλινα πάνελ για κατοικημένα γραφεία
| Απορρόφηση ήχου: | 0.9 Εθνική ΚΑΠ |
|---|---|
| ανθεκτικό στη φωτιά: | Τάξη Α |
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
12mm 15mm 18mm Μικροδιατρημένα Διατρημένα ξύλινα ακουστικά τοίχωμα Modern Style
| Υλικό: | ΜΜΦ/Α βαθμού MGO |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα/μελαμίνη/προστατευτικό κατά φωτιάς από HPL/χρώμα PU |
Μειώστε την ηχώ και ενισχύστε την ακουστική
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Στρογγυλή δομή τρύπας Ακουστικές διάτρητες ξύλινες πλάκες 2400mm 0.9NRC CE FSC
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | W600mm*L1200mm*T 15mm: 6 κομμάτια ανά συσκευασία,το μέγεθος της ενιαίας συσκευασίας είναι W615m*L124 |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | TT: 50% προκαταβολή |
Υψηλή NRC MDF Ακουστικά ξύλινα πλαίσια, Γραφεία Ακουστικά πλαίσια ξύλινα πλαίσια
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |

