-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ακουστική ξύλινη πλακέτα από ξύλο με ακτινοβολία
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Δαχτύλιο Δαχτύλιο Δαχτύλιο Ακουστικές Δαχτυλιές Τείχους Δαχτύλιο Σύγχρονο Στυλ Ακουστική Ασφάλεια 0,85NRC
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Φανέρα Banding Ακουστικές ξύλινες πλάκες 2400mm ξύλινες πλάκες τοίχου προσαρμοσμένες
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Υλικό: | 9mm Polyester + 12mm HDF |
OEM Μικροδιατρυφισμένα ακουστικά πάνελ, ακουστικά ξύλινα τείχη, BS476 PART7 πιστοποιημένα
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Καθαρή και περιβάλλουσα ακουστική εμπειρία
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Θερμική μόνωση Ακουστική ξύλινη μαλλί τοίχους και οροφές 0,9NRC διακοσμητικά
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Προηγμένα πλαίσια ακουστικού διαχέτη ξύλου για ανώτερο έλεγχο ήχου και σαφήνεια
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Υψηλής ποιότητας ακουστικά διαχυστήρια για ισορροπημένη και καθαρή ηχητική απόδοση
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Πίνακες μεταβλητής ακουστικής διάχυσης με ακριβή μηχανική για τη βέλτιστη κατανομή ήχου
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Ξύλινα ακουστικά διαχυστήρια για ισορροπημένο ήχο και κομψό εσωτερικό σχεδιασμό
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |

