-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Διακοσμητικά εσωτερικά ηχητικά απορροφητικά τοιχώματα μικροδιατριβή CE FSC πιστοποιημένο
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Μαύρη βελανιδιά Ακουστική ξύλινη πλάκα 600x2400mm 0,85 NRC Απορρόφηση ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Χρώμα: | Μαύρη βελανιδιά |
Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο ξύλο μαλλί ακουστικές τοιχογραφίες εξάγωνου σχήματος για διακόσμηση ξενοδοχείων
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Ακουστικές ξύλινες συσκευές διάχυσης ήχου Πολλαπλές επιφάνειες Υγιέστερος εσωτερικός χώρος
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
| Διατήρηση: | Εύκολο να καθαριστεί |
Τρεις πλευρές ξύλινη επένδυση με τοίχο σχιστόλιθου ακουστικό πάνελ Walnut E0 Grade 21mm πάχος
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E0 βαθμός |
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
Καλή αντοχή Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ Εύκολη εγκατάσταση
| Υλικό: | ΜΜΦ/Α βαθμού MGO |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Τελείωσε.: | Φανίρισμα/μελαμίνη/προστατευτικό κατά φωτιάς από HPL/χρώμα PU |
Χρωματιστή Ζωγραφική ξύλινο μαλλί Ακουστικά πάνελ Προσαρμοσμένα σχήματα Διακόσμηση
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Πολυδιάστατα ακουστικά πάνελ από ξύλο για θορύβωση και δημιουργική έκφραση
| Υλικά βάσεων: | Φύλα μαλλιού/Ανόργανο τσιμέντο |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσικό χρώμα/χρώμα ζωγραφικής |
| Μέγεθος: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
15 mm 18 mm παχιά μικροδιατρητά ακουστικά πάνελ E1 βαθμός 0,8 NRC Απορρόφηση ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
Προσαρμοσμένη εγκατάσταση χωρίς προσπάθεια ξύλινα ακουστικά πάνελ σε γκρίζο μαύρο κάλυμμα
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Τεχνική επικάλυψη |

