-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Αισθητική Ελκυστικότητα Μικρο-Διάτρητο Ακουστικό Πάνελ για Τοίχους Πινακοθήκης
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Μικροδιατρητικό Ακουστικό Πάνελ με Λεία Επιφάνεια για Χώρους Υποδοχής και Αίθουσες Ξενοδοχείων
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Υπερβολική δομή 3D σύννεφο ακουστικό ηχητικό διάχυτο για οικιακό θέατρο
| Βασικό υλικό: | Τύποι FRP υψηλής πυκνότητας |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Λευκό/Κόκκινο... |
| Μέγεθος: | 600*600 χλστ |
Μικροδιατρυφισμένη ακουστική σανίδα με διακοσμητική επένδυση για γραφείο και αίθουσα συνεδριάσεων
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Αρχιτεκτονικά μικροδιατρητά πάνελ για δημιουργικά σχέδια σχεδιασμού
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Επαγγελματικά Μικροδιατρημένα Πάνελ για Ραδιοφωνικά και Στούντιο Ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Ανθεκτικές στην υγρασία μικροδιατρημένες πλάκες για περιβάλλοντα υψηλής υγρασίας
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Χωρίς ραφή μικροδιατρητά ταβάνι για ολοκληρωμένες λύσεις ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Πάνελ Μικροδιατρήσεων Υψηλής Αντοχής για Αθλητικές Εγκαταστάσεις και Γυμναστήρια
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM 3D Wall Art Πίνακες Διακοσμητικό Πίνακα MDF για Εμπορικά και Στέγατα
| Βασικό υλικό: | Περιβαλλοντικά φιλικό MDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσική/χρωματική ζωγραφική |
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |

