-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Σύγχρονη πολυτελή ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικό πάνελ κομψό φινίρισμα για στούντιο
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Φανέλα/μελαμίνη Τρεις πλευρές καλυμμένες |
Μικρο-τρυπημένο ακουστικό πάνελ τέλειος συνδυασμός λειτουργικότητας και αισθητικής
| Απορρόφηση ήχου: | Μειώνει την ηχώ και την αντηχεία σε ένα χώρο |
|---|---|
| Υλικό: | Πυροσβεστικό |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ για απρόσκοπτη ακουστική ενσωμάτωση σε εμπορικούς χώρους
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Πολλαπλές επιλογές χρώματος Αλουμινίου διατρυφωμένο ακουστικό πάνελ για το ταβάνι και το τοίχο
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-01 |
Σχεδιασμός Αισθητική Αλουμινίου διατρημένο ακουστικό πάνελ Για εμπορικό κέντρο
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-02 |
Ενυδατοασθενής διάτρητος ακουστικός πίνακας από αλουμίνιο για νοσοκομεία και κλινικές
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-03 |
Περιβαλλοντικά φιλικό και υψηλό NRC Αλουμινίου διατρημένο ακουστικό πάνελ για τα δωμάτια
| Base materials: | Aluminum |
|---|---|
| Finish: | Painting color |
| Model: | APAP-04 |
Προσαρμόσιμα μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ για ευέλικτες εγκαταστάσεις
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Μικροδιατρημένα αντλιαστικά πάνελ για ανώτερο έλεγχο θορύβου χαμηλής συχνότητας
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Οικονομικά Αποτελεσματικά Υπερ-Μικροδιατρητά Ακουστικά Πάνελ για Έργα Ευαίσθητα στον Χώρο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

