-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Σύγχρονη σχεδίαση Εμφυτοποιημένα ακουστικά πάνελ 1200x2400mm για χρήση γραφείου
| Βασικό υλικό: | Περιβαλλοντικά φιλικό MDF/Συσκευαστικό |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσική / χρωματική ζωγραφική |
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
Υψηλής απόδοσης μικροδιατρημένο ακουστικό πάνελ με πυρήνα μέλιτος
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | Κυψελωτό αργίλιο |
| Size: | 600*1200 |
Πίνακες ακουστικής μικροδιατρυβήσεως Premium Honeycomb Core για τον έλεγχο ήχου
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | Κυψελωτό αργίλιο |
| Size: | 600*1200 |
Τετράγωνο σχήμα ξύλινο ακουστικό διαχέα QRD με βελτιωμένη διασπορά ήχου για στούντιο
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 600*L 600*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
3D ξύλινος ακουστικός διαχέτης ήχου QRD για μουσικό στούντιο με διάφορα Burlywood
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 350*L 600/1200/1800/2400*T 350mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Αλουμινένιο πλαίσιο Ακουστικό θάλαμο Αισθητικό φορητό δωμάτιο Πιστοποιημένο CE
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Δαχτυλίδια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | TT: 50% προκαταβολή |
Καινοτόμο σχεδιασμό επιφάνειες τοίχων με εκτυπωμένο ελαστικό για διακόσμηση σπιτιών 2400mm
| Βασικό υλικό: | MDF/πλέιγουντ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
| Τύπος: | Τριδιάστατο πίνακα τοίχου |
Διαφορετικά Τελικά Εκτυπωμένα Διακοσμητικά Πίνακες Τείχους Φανιέρας Εύκολη εγκατάσταση 2400mm
| Βασικό υλικό: | MDF/πλέιγουντ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
| Δρόμος ελέγχου: | ΚΑΤ |
Αισθητική ομορφιά 3D διακοσμητικά τείχη επιφάνειες φινέρισμα 2400mm E1 βαθμού
| Βασικό υλικό: | MDF/πλέιγουντ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
| Τύπος: | Τριδιάστατο πίνακα τοίχου |
3D κομψές εκτυπωμένα πλακάκια τοίχων για εσωτερικό σχεδιασμό 2400mm
| Base materiall: | MDF/Plywood |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |

