-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ακουστικά πάνελ για μείωση του θορύβου και δημιουργικό εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Καινοτόμα μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ με πυρήνα μελιού από αλουμίνιο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.9 Εθνική ΚΑΠ |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Μέγεθος: | 600*1200 |
Αναβάθμιση Ποιότητας Ήχου σε Αρχιτεκτονικούς Χώρους με Λύσεις Ακουστικών Πάνελ με Σχισμές
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
E0 Ακουστικά Πάνελ με Αυλακώσεις για Περιβαλλοντική Προστασία σε Σύγχρονα Έργα
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Ηχοαπορροφητικά Πάνελ Winego: Συνδυάζοντας τη λειτουργικότητα με τον κομψό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Κατασκευάστε περιβάλλοντα φιλικά προς τον ήχο
| Ονομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Πρωταθλήματα ακουστικών πάνελ υψηλής απόδοσης για χώρους υψηλής απόδοσης ήχου
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Πίνακες καλλιτεχνικής απορρόφησης ήχου για εσωτερικό σχεδιασμό και ακουστική
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Περιβαλλοντικά φιλικά καλλιτεχνικά ακουστικά πάνελ για έλεγχο θορύβου και σαφήνεια ήχου
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Πυράντοχα Ανυψωτικά Ακουστικά Σχεδιαστικά Αυλακωτά Πάνελ Για Περιβάλλοντα Ήχου Υψηλής Ποιότητας
| ΟΝΟΜΑ: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |

