-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Πρωταθλήματα ακουστικών πάνελ για έλεγχο ήχου και εσωτερική κομψότητα
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Πρωταθλήματα ακουστικών πάνελ για ανώτερη απορρόφηση ήχου και κομψή διακόσμηση
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Υπερ-απορροφητικό υπερ-μικρο-τρυπημένο ακουστικό πάνελ για ένα περιβάλλον χωρίς θόρυβο
| Ονομασία: | Τέχνη μικροδιατρυμμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Λούξυ Υπερ-Μικρο-Δερματοποιημένο Ακουστικό Πίνακα Για Υψηλής Τεχνολογίας Εσωτερικά
| Ονομασία: | Τέχνη μικροδιατρυμμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Υπερ-μικρο-διατρυφισμένο ακουστικό πάνελ για απορρόφηση ήχου και πολυτελή έλξη
| Ονομασία: | Τέχνη μικροδιατρυμμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Ακουστικά πάνελ σχεδιαστή για βέλτιστη ποιότητα ήχου και οπτική επίδραση
| Name: | Art acoustic panel |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Δημιουργήστε μια εμπειρία χωρίς θόρυβο χρησιμοποιώντας Winego Grooved Panels για πολυλειτουργικούς χώρους
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Εξισορρόπηση στυλ και σιωπής με Winego Grooved Wall Panels για πολιτιστικούς χώρους
| Ονομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Επιτυγχάνουμε καθαρά ηχητικά τοπία Γραμμικά διαχωρισμένα πάνελ για εκπαιδευτική και δημόσια χρήση
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Έλεγχος Ηχούς Αποτελεσματικά Winego Αυλακωτά Σχιστά Πάνελ για Ήσυχα και Καθαρά Εσωτερικά
| Ονομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |

