-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ακουστικές πλάκες από ξύλο υψηλής πυκνότητας για σύγχρονο χώρο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Στυλάτα ακουστικά πάνελ για βελτιωμένο ήχο και εσωτερικό σχεδιασμό
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Υψηλής ποιότητας ακουστικά πάνελ για απορρόφηση ήχου και αισθητική σχεδίαση
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Μικρο-τρυπημένο ακουστικό πάνελ Προχωρημένη ηχομόνωση με προσαρμόσιμα φινίρισμα
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Πυροσβεστικό |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Ακουστικό πάνελ από ξύλο με υψηλή NRC με σύγχρονη αισθητική έκκληση για εμπορικά εσωτερικά
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Ενίσχυση της Οπτικής και Ακουστικής Ισορροπίας με τα Πάνελ Winego Groove σε Δημόσιους Χώρους
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Απολαύστε τη Φυσική Αισθητική και την Εξαιρετική Ακουστική με Ξύλινα Πάνελ με Αυλακώσεις
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Αρχιτεκτονικά ακουστικά πάνελ για σαφήνεια ήχου και αρμονία σχεδιασμού
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Επαγγελματικός Ακουστικός Έλεγχος με Γραμμωτές Πλάκες Winego για Πολυλειτουργική Χρήση
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Δημιουργήστε έξυπνα ηχητικά τοπία Οικολογικά φιλικά ακουστικά πάνελ από την Winego
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |

