-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ελαφρύς ξύλινος σχιστόλιθος ακουστικός πίνακας λειτουργική και καλλιτεχνική απορρόφηση ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Έλεγκτα Ακουστικά Πίνακα ξύλου με υφή ξύλου για το καθιστικό
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Βελτιώστε την ακουστική του θεάτρου με διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ για καλύτερη σαφήνεια ήχου
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Υψηλό NRC διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ για αποτελεσματική απορρόφηση ήχου σε κινηματογράφους
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Περιβαλλοντικά φιλικό και κομψό ακουστικό πάνελ για το θέατρο της εκκλησίας
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Διαφορετικά φινίρισμα και μοντέλο για να επιλέξετε διαρροή ακουστικό πάνελ για τοίχο συνέδριο
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Ηχητική απορρόφηση E1 Garde Σχοινοειδείς ακουστικοί πίνακες με έγκριση CE FSC Γαλλία A+
| Ονομασία: | με αυλακωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Πυροσβεστική βιντεέρα/μελαμίνη/Hpl |
| Μέγεθος: | W133mm*2440/3000mm*T12/15/18mm W197mm*2440/3000mm*T12/15/18mm |
Υπερ-μικροσωλήνες διατρητών ακουστικών πινάκων MDF Δίσκος Μείωση θορύβου 0,8 NRC
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
Αχρόνια Ακουστικά Πίνακα από ξύλο για αρμονικά εσωτερικά
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Φανέλα/μελαμίνη Τρεις πλευρές καλυμμένες |
Περιβαλλοντικά φιλικά και κομψά ξύλινα ακουστικά πάνελ για αίθουσα συνεδριάσεων
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |

