-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Διακοσμητικά και λειτουργικά ξύλινα ακουστικά πάνελ για διακόσμηση εστιατορίων
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Τέχνη Σχεδιασμός Και Αισθητική Σχοινοειδής Ακουστικός Πίνακας Για Δωμάτια Συνεδριάσεων
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Προσαρμόσιμες επιλογές σχεδιασμού Σχοινοειδής ακουστικός πίνακας για ευέλικτες εφαρμογές
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Noise Reduction Wood Slat Acoustic Panel For Studios And Theaters Wall And Ceiling
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Σύγχρονο ξύλινο ακουστικό πάνελ με υποστήριξη από PET felt για τοίχους και οροφές
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Βελτιώστε την απορρόφηση ήχου με διαχωρισμένο ακουστικό πάνελ για στούντιο και θέατρα
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Υψηλό NRC Grooved ακουστικό πάνελ με σύγχρονη αισθητική έκκληση για ευπροσάρμοστες εφαρμογές
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Σύγχρονο Ακουστικό Πίνακα από ξύλο και προσαρμόσιμο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Πρωταθλήματα με φιλικό προς το περιβάλλον υλικό ξύλινα ακουστικά πάνελ για κομψούς χώρους
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Πολυδιάστατο χρώμα για να επιλέξετε ξύλινα ακουστικά πάνελ για το εσωτερικό τοίχο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |

