-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
12mm 15mm Διακοσμητικά ακουστικά καλλιτεχνικά ηχητικά πάνελ για τα ταβάνια και τους τοίχους
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
Ακουστική απορρόφηση Μικροδιατρυφισμένη ακουστική επιφάνεια Περιβαλλοντικά φιλικά και κομψά φινίρισμα
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |
0.85 NRC ξύλινα πλακάκια ακουστικά πάνελ μελαμίνης φινίρισμα υψηλής πυκνότητας για διακόσμηση σχολείου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400/3000*T21mm |
Περιβαλλοντικώς φιλικό ξύλινο ακουστικό πάνελ διαρκούς και κομψού ακουστικού σχεδιασμού
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ 15mm 18mm, ακουστικά πλακάκια Απορρόφηση ήχου
| Τύπος: | Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 600/1200*600/1200/2400 χιλιοστά |
| Δάχος: | 12/15/18mm ή άλλα |
0.8 NRC Καλλιτεχνικά ακουστικά πάνελ Περιβαλλοντικά φιλικό ξύλο για σύγχρονη διακόσμηση σπιτιών
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Φιλικό προς το περιβάλλον: | E1 βαθμός |
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
Υψηλής απόδοσης ξύλινο σχιστόλιθο ακουστικό πάνελ επεξεργασμένο και αισθητική ακουστική αναβάθμιση
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Αναβαθμίστε τον Ακουστικό Σχεδιασμό με τα αυλακωτά πάνελ Winego για περιβάλλοντα ήχου υψηλής ποιότητας
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Αξιοτελές Ακουστικό Πίνακα από ξύλο - Στυλιστική Ακουστική Λύση για Σύγχρονα Εσωτερικά
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Φανέλα/μελαμίνη Τρεις πλευρές καλυμμένες |
Ελαφρύς ξύλινος σχιστόλιθος ακουστικός πίνακας λειτουργική και καλλιτεχνική απορρόφηση ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |

