-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Ανθεκτικοί και οικολογικά φιλικοί ξύλινοι ακουστικά πάνελ για τοίχους και οροφές
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Πίνακες ακουστικής υψηλής απόδοσης για ηχομόνωση και βελτίωση του σχεδιασμού
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ Περιβαλλοντικά φιλικός έλεγχος θορύβου με εξατομικευμένα επιτελεία
| Sound Absorption: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ Καινοτόμο σχεδιασμό για βέλτιστη ηχομόνωση
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Πυροσβεστικό |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Μικρο-τρυπημένο ακουστικό πάνελ υψηλής απόδοσης με κομψό φινίρισμα
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Πυροσβεστικό |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Πίνακες διάχυσης ξύλου υψηλής ποιότητας για ανώτερο ακουστικό έλεγχο και βελτιωμένη σαφήνεια ήχου
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Προσαρμοσμένο φινίρισμα απορροφητικό ήχο τοίχωμα διατρυμμένα ξύλινα ακουστικά πάνελ Γαλλία A +
| Ονομασία: | Προσαρμοσμένα ψαράκια Ηχοσυλλέκτης τοίχος Πίνακα με γραμμωτές ξύλινες ακουστικές πλάκες |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανέρ / Μελαμίνη / HPL ή προσαρμοσμένο |
Σύγχρονα ακουστικά πάνελ από ξύλο με διαφορετικά χρώματα για απόλυτη ηρεμία
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Προσαρμοσμένα διαφορετικά χρώματα ξύλινο σχιστόλιθο ακουστικό πάνελ ανταποκρίνεται στις αισθητικές απαιτήσεις
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
Υψηλής Ποιότητας Ακουστικές Πίνακες από ξύλινο σχιστόλιθο, εύκολη εγκατάσταση για σπίτια και γραφεία
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |

