-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Συστήματα Πάνελ Winego Groove Κατασκευασμένα για Ακουστική Άνεση και Κομψά Περιβάλλοντα
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Καλλιτεχνικά διαχωρισμένα ακουστικά πάνελ, MDF απορροφητικά ηχητικά πάνελ τοίχων σύγχρονο σχεδιασμό
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Σύγχρονα Ακουστικά Πίνακα με Διαφορετικά Χρώματα για το Τείχος
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Βελτιώστε τον χώρο σας με κομψά και αποτελεσματικά ακουστικά πάνελ τέχνης
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Υπερ-μικρο-τρυπημένο ακουστικό πάνελ για ακουστικά περιβάλλοντα ελίτ
| Ονομασία: | Τέχνη μικροδιατρυμμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Πρωταθλήματα Super Micro-Perforated ακουστικό πάνελ για τον έλεγχο θορύβου & σύγχρονα εσωτερικά
| Ονομασία: | Τέχνη μικροδιατρυμμένο ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ Έλεγκτη λύση για τη μείωση του θορύβου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Πυροσβεστικό |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Μικροδιατρυβωμένο ακουστικό πάνελ με πυρήνα αλουμινίου και φινίρισμα ξύλου / λαμινίτη
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Size: | 600*1200 |
Επαναπροσδιορισμός Ακουστικής Δωματίου: Πάνελ Winego Slotted για Μεγάλους Χώρους και Στούντιο
| Ονομασία: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Καλλιτεχνικά ακουστικά πάνελ για έλεγχο θορύβου και αισθητική βελτίωση
| Ονομασία: | Τέχνη ακουστικό πάνελ |
|---|---|
| Υλικό: | ΜΜΦ/ΜΓΟ ποιότητας Α/Σθεναρό ξύλο |
| μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |

