-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Επεξεργασία επιφάνειας με επικάλυψη εσωτερικών τοιχοειδών πλακών με περιβαλλοντικά πρότυπα E1 E0
| Χρώμα: | Διαφορετικές διαθέσιμες επιλογές |
|---|---|
| Τύπος: | Πίνακες τοίχων |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικά τείχη σε κατοικίες, εμπορικά κτίρια και ξενοδοχεία |
Διακοσμητικές επιφάνειες ελαστικού για εσωτερικές τοιχοποιήσεις 2400 mm
| Βασικό υλικό: | MDF/πλέιγουντ |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Τύπος: | Τριδιάστατο πίνακα τοίχου |
Πίνακες τοίχων από MDF, πλάκες τοίχων από λαμινάριο 9-18mm πάχος
| Ονομασία: | Επένδυση σε οικόπεδα |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Σημεία τοίχων από πλακό λαμινίτη για το ξενοδοχείο γραφείου
| Ονομασία: | Διακοσμητικές επιφάνειες τοίχων με λαμινάτο |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Προνομιακές επιφάνειες ελαστικού για εσωτερικά σπίτια και γραφεία 2400mm
| Βασικό υλικό: | MDF/πλέιγουντ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |
Διακοσμητικό επιφάνειο τοιχοποίησης με λαμινίτη 600x1200 1200x2400mm Για γραφείο ξενοδοχείου
| Ονομασία: | Επένδυση σε οικόπεδα |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Αξιοπρεπή πλακάκια από πλακάκια από καρύδια, ηχητικά πάνελ για τοίχους.
| Ονομασία: | Διακοσμητικές επιφάνειες τοίχων με λαμινάτο |
|---|---|
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Ελαστικός αντηλιακός χαλί υψηλού πολυμερούς Ακουστικό φραγμό Φίλτο πάχος 2 mm
| Βασικό υλικό: | Καουτσούκ, μεταλλική σκόνη και διάφορα πρόσθετα |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Μαύρο |
| Μέγεθος: | 610*610mm |
Ε1 βαθμός Σχοινοειδείς ακουστικοί πίνακες Απορροφούντες τον ήχο πίνακες τοίχων 0,9 NRC CE FSC πιστοποιημένο
| Εφαρμογή: | Γραφεία, αίθουσες συνεδριάσεων, ακροατήρια, εστιατόρια κλπ. |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Άμεση επένδυση σε τοίχους ή οροφές με αυτοκόλλητα ή μηχανικά κολιμπ |
| Τελεία επιφάνειας: | Πυροσβεστική βιντεέρα/μελαμίνη/Hpl |
Υπερμικροδιακοσμημένα ακουστικά πάνελ κατηγορίας Ε1 για την απορρόφηση ήχου στο εσωτερικό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | W200mm*L2400mm*T 15mm: 6 κομμάτια ανά συσκευασία,το μέγεθος της ενιαίας συσκευασίας είναι W230m*L243 |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | TT: 50% προκαταβολή |

