-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Προσαρμοσμένα καλλιτεχνικά ακουστικά πάνελ, καλλιτεχνικά ηχομονωμένα πάνελ Α βαθμού ανθεκτικότητας στη φωτιά
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Υπηρεσία LOGO για μεγάλες παραγγελίες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | TT: 50% προκαταβολή |
Στυλάτα ξύλινα ακουστικά πάνελ για μείωση θορύβου και οπτική αρμονία
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Λειτουργικά και κομψά ξύλινα ακουστικά πάνελ για βελτιστοποίηση του ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Σύγχρονη ξύλινη σχιστόλιθο ακουστικά πάνελ μελαμίνης φινίρισμα Μείωση θορύβου
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Ακουστικές πλάκες από ξύλο για βελτιωμένη απορρόφηση ήχου και φυσική αισθητική ελκυστικότητα
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Προσαρμόσιμα ξύλινα ακουστικά πάνελ για ήσυχο και κομψό εσωτερικό
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W600*L2400*T21mm |
| Τελείωσε.: | Φανέλα/μελαμίνη Τρεις πλευρές καλυμμένες |
Πίνακες ακουστικής ξύλινης πλακέτας υψηλής ποιότητας για εκλεπτυσμένο ήχο και στυλ
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Υλικό: | 9 χιλιοστών ίνες πολυεστέρα + 12 χιλιοστών MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Πίνακες ακουστικής ξύλινης πλακέτας υψηλής ποιότητας για αποτελεσματική διαχείριση θορύβου και κομψά εσωτερικά
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Εσωτερική ηχομόνωση 2440mm με κόκκινο ανθεκτικό σε φωτιά MDF
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας: | Μελαμίνη |
| Τυπικό μέγεθος: | 133/197*2440mm πρότυπο άλλα προσαρμοσμένα |
Μελαμινίου MDF Σχοινοειδείς ακουστικοί πίνακες 133x2440mm 197x2440mm για το ταβάνι και τον τοίχο
| Βασικό υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Μελαμίνη |
| Τυπικό μέγεθος: | 133/197*2440mm πρότυπο άλλα προσαρμοσμένα |

