-
Ακουστικές ξύλινες πλάκες
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
-
Πίνακες από ξύλο με διάτρητα ακουστικά
-
Μικροδιατρημένα ακουστικά πάνελ
-
Πίνακες ακουστικών με αυλακώσεις
-
Πίνακες ακουστικής τέχνης
-
Πίνακες οροφής από ξύλο
-
τρισδιάστατες διακοσμητικές επιτροπές τοίχων
-
φυλλόμορφες επιτροπές τοίχων
-
Πίνακες ακουστικών υφασμάτων
-
Πίνακες ακουστικού διαχέτη ξύλου
-
Ακουστικές επιτροπές πολυεστέρα
-
Ακουστικό στρώμα
-
Ακουστικό θάλαμο
-
Ακουστικές πλάκες από ξύλο
Υψηλή NRC μικροσωλήνες με διάτρηση επιφάνειες πυρκαγιάς για τοίχο στούντιο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Οικολογικά φιλικά μικροδιατρημένα ηχητικά πάνελ με επένδυση για το σπίτι και το εμπόριο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Οικολογικά φιλικά μικροδιατρημένα ηχητικά πάνελ με επένδυση για το σπίτι και το εμπόριο
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Οικολογικό Μικροδιατρημένο Ακουστικό Πάνελ με Υψηλό NRC για Τοίχο Σπιτιού
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF/Standard MDF/ |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
MDF Art 3D διακοσμητικό τοίχωμα 12mm 15mm για εμπορικό και οικιακό χώρο
| Βασικό υλικό: | Περιβαλλοντικά φιλικό MDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσική / χρωματική ζωγραφική |
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
MDF βάση 3D διακοσμητικά τοίχοι φυσική ή χρωματική ζωγραφική Φινίρισμα 6mm 15mm πάχος
| Βασικό υλικό: | Περιβαλλοντικά φιλικό MDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Φυσική / χρωματική ζωγραφική |
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
Βιώσιμα ανθεκτικά στη φωτιά ακουστικά πάνελ για καθαρότερους και πιο ήσυχους χώρους
| Όνομα: | Πίνακας ακουστικής υφασματικής ξύλου από MDF με αυλακώσεις |
|---|---|
| Βασικό Υλικό: | Πυροσβεστικό και MDF/Συνηθισμένο MDF/Συμβολοφόρο |
| Τελεία επιφάνειας: | Φανίρισμα / Μελαμίνη / HPL |
Οικολογικά φιλικός ξύλινος διασκορπιστής ήχου QRD 100 mm παχύ για στούντιο στο σπίτι
| Βασικό υλικό: | Ακατέργαστη ξυλεία από καουτσούκ/ξυλόξυλο/HDF |
|---|---|
| Μέγεθος: | W 600*L 600*T 100mm |
| Τύπος: | Αξιοθέατα από ξύλο |
Διακόσμηση εσωτερικών χώρων Εμφυτογραφημένη επιφάνεια ελαστικού Γραφείο για εμπορικά γραφεία
| Βασικό υλικό: | Φύλλα ξύλου από MDF |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Οι φυσικές επιλογές φινίρισματος περιλαμβάνουν την Λευκή Δρυς, τη Μαύρη Δρυ και το Μαύρο Αμπελώνα |
| Μέγεθος: | 1200*2400mm |
Καινοτόμο σύστημα ακουστικών πάνελ με σχεδιασμό μικροδιατρημάτων για προηγμένο έλεγχο ήχου
| Απορρόφηση ήχου: | 0.8 Εθνική Εθνική Κρίση |
|---|---|
| Υλικό: | Κόκκινο ανθεκτικό στη φωτιά MDF |
| Μέγεθος: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

